HETI MENET 01.22-28.

Duplázunk a héten!

Szerdán kerül megrendezésre a Zsíros Tibor Magyar Kupa negyeddöntője. Az ellenfelünk az Arconic-Alba Fehérvár csapata lesz. A 18:00 órakor kezdődő mérkőzésre elindult az online jegyértékesítés. IDE KATTINTVA érhető el a felület. A negyeddöntő mérkőzésére a (tavalyi bajnoki döntőhöz hasonlóan) a SeYu közreműködésével küldhettek szurkolói szelfiket, amiket a mérkőzés félidőjében a pályát körülvevő ledfalon láthattok viszont. A csapat ma és kedden is napi 2 edzéssel készül az összecsapásra.

Ha nem tudod élőben nézni, de érdekel az eredmény alakulása, akkor töltsd le az ingyenes Falco-appot, ahol minden sárga-fekete tartalom megtalálható.

A szerdai mérkőzés után nem lesz sok idő pihenni, mert szombaton már a Paks otthonában lépünk pályára. A paksiak hazai pályán eddigi 8 lejátszott mérkőzésükön 4 győzelmet szereztek. A vendégjegyek értékesítéséről a napokban tudunk bővebb információkat megosztani.